Senzabox 12/2012

Tak teď už si můžeme nalít čisté kávy. 

Nejvíc mě naštvala Česká pošta. Šla jsem tam, protože mi dneska měli doručovat zásilku od Biosilku. Dostala jsem jak SMS, tak mail.  Naštěstí to mám hned za rohem. Slečna mi řekla, že balíkář zrovna přijel a že se ho zeptá. Zeptala, ale zazněla záporná odpověď. Že prý pro mě nic nemají a že to mám zkusit zítra, že toho mají hodně. Slyšela jsem i balíkáře jak říká, že mu moje příjmení nic neříká. Šla jsem domů. Po deseti minutách jsem dostala e-mail o tom, že se mi pokoušeli dnes doručovat Senzabox a že se jim to nepovedlo. To by mi ani tak nevadilo, protože nemáme zvonek ani schránku se jménem. Tak jsem tam šla znova, vystála tu hnusnou frontu, aby mi jiná slečna pošťačka dala úhledně zabalený balíček. A já se ptám proč? Panebože, proč posílají teda ty smsky a emaily, když jsou na dvě věci. Kdybych ty slečny za pepážkou neznala a nechodila tam často, tak bych jim asi něco řekla! Co je mi po tom, že ČP nestíhá? Já když v práci nestíhám, tak z toho mám průser a taky to nikoho nezajímá!

Ale teď už k tomu Senzaboxu. Nečekalo mě žádné překvapní, protože jsem nedočkavec nedočkavá a jukla jsem se k Levanduli na obsah, pročítala peprnou diskusi na téma odstín č.3 a jeho tmavost a dost se podivovala nad reakcí sl. Zuzany.


Co opravdu oceňuji, tak je krabička! Červenou já přímo miluju a za tohle jedině tleskám. Čemu už netleskám je obsah.

- Rouge Artist Natural Lipstick od MUFE v odstínu N15 (1,5g)
- Růžový pleťový krém Dr.Hauschka (5ml)
- BC Oil Miracle Finishing&Light Finishing Treatment Schwarzkopf (5ml)
- So Elixir Purple parfémovaná voda Yves Rocher (15ml)
- 24H Control Make-Up + Satin Make-up Base Dermacol (15ml+15ml)
- Sensodyne Repair&Protect/Pronamel
+ taštička Dermacol

A co já na to? Jediné, co se mi líbí je rtěnka od MUFE. Má příjemný odstín a na rtech vydrží a hydratuje je. Růžový pleťový krém mě taky potěšil, i když si myslím, že po něm budu mít zase mastnou pleť. Péče od Schwarzkopfu je milá, ale malá. Uvidíme. Zatím mám Silk Therapy od Biosilku a nic ho zatím nepřekonalo. Parfémovaná voda mi prostě smrdí. Nemám ráda těžké květinové vůně. Poputuje jako dárek. To samé čeká make-up od Dermacolu. Jako pardon, ale dát do jedné z předchozích krabiček plné balení báze a pak jí návdavkem prdnout i k make-upu? Četla jsem u hodně holek, že to velké balení je doslova nespotřebovatelné. Tak na co další? Co se týče odstínu, tak ten mi celkem sedí. Zubní hygiena potěší, ale že bych z ní byla nějak odvařená, to se říct nedá. Mám ráda Curaprox. A co se týče taštičky, tak tady se snad ani nemusím vyjadřovat. Nesnáším kolotočáře a cinkrlata. Navíc ten materiál! Grrr.

A co vy a krabička krásy? Spokojené? Nebo nikoliv?

Petra

Aktualizace: Odstín č.3 mi absolutně nevyhovuje. Je ze mě oranžáda! Čemu vyhovuje je moje ruka, ale tu si makeupovat fakt nehodlám, abych jej spotřebovala.

8 comments

 1. Ladybox nad Senzaboxem dost vyhrává :).

  ReplyDelete
 2. no, já ho sice ještě nemám, ale dorazí :) zatím čtu samé zápory pomalu všude, ale já jsem zatím takhle virtuálně :Dspokojená, uvidíme až krabička dorazí a zkouknu odstín make-upu :)

  ReplyDelete
 3. Jestli chceš, zapoj se u mě na blogu do giveaway o límeček:)
  http://vik-ladyla.blogspot.cz/2012/12/first-giveaway-17122012.html

  ReplyDelete
 4. u me tedy take jednoznacne vyhrava LadyBox.

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.