Sunday, September 24, 2017

#13 Kniha poprvé vydaná v roce 2017 || Čtenářská výzva 2017


Letošní rok byl a bude velmi plodný, co se novinek v knižním světě týče. A tenhle bod je tak trochu tricky. Každý ho chápe po svém. Já se však striktně držím pravidel. A proto vybírám knihy poprvé vydané v roce 2017. Originály.

Dlouho očekávaná kniha švédského dua. Příběh nás opět přivádí k sympaťákovi Joonovi Linnovi, toho času ve vězení. Joona je požádán, aby se zúčastnil vyšetřování podivné smrti ministra zahraničí. Sám však řeší své osobní problémy a prohlašuje, že toto je jeho poslední případ. Na pozadí však případ nabírá grandiózních rozměrů a Joona zjišťuje, že má co do činění s dokonale vycvičeným a trénovaným zabijákem.

Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. Neštítí se žádné špinavé práce a dokáže vybruslit z každé situace. Jednoho dne dostane nabídku, na kterou by kývl jen šílenec. Pohádková odměna však několikanásobně převyšuje všechna nebezpečí, která ze sebevražedné zakázky plynou. Sám to ale nezvládne. Bude potřebovat další pomocníky…

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?

1 comment

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.