Monday, August 01, 2016

BENEFIT They're real! Push-Up Liner

 

Tak dlouho jsem prahla po tomhle zázraku, až jsem úplně zapomněla, že ho mám a že ještě čeká na to, až o něm něco napíšu. Nebudu to před vámi tajit. Možná to víte. Jsem linkovací maniak. Doslova. Už dlouhou dobu nepoužívám stíny. Vystačím si pouze s řasenkou a linkou. Občas tlustou, občas tenkou. A zkouším. Stále, neustále.

Když vyšla novinka od Benefitu They're real! Push-Up Liner, neříkám, že jsem pro ní hned běžela. Přeci jenom nějakých 790 Kč za 1,4 g je celkem dost, nemyslíte? Proto jsem si je radši pořídila nejdříve v miniatuře. Pak i v plném balení. 


Balení je klasicky v peru a má gumový hrot. Ze začátku jsem si musela zvyknout, že není pevný, ale později se to ukázalo jako výhoda. Dá se jím totiž hezky tvarovat. Víčko je šroubovací a dodnes si vyčítám, že jsem zahodila takovou tu oranžovou krytku proti vyschnutí, se kterou linky přišly. Moc totiž tomu víčku nevěřím. Spodek je také šroubovací a slouží k vytlačení produktu. Nevím proč, ale přijde mi hodně fórový. Dávejte si pozor, aby se vám nestalo to samé co mně na fotce. Točím, točím, točím a ejhle - ono to nejde zastavit. Křičím: "Hrnečku dost!" a on neposlouchá. Taková škoda. Na aplikaci vám totiž bohatě stačí 1 mm produktu na oko.


Linky jsou černočerné a černočerné vydrží celý den. Jsem konzerva a jinou barvu bych asi nevzala. Barva během dne nijak nebledne ani se neztrácí. Nesporná výhoda. Konzistence je gelová, mírně sušší. Bohužel díky tomu musí být práce s nimi hodně rychlá. Pokud se vám nepovedou nakreslit napoprvé, pak můžete začít hezky nanovo. Vrstvení dopadá katastrofálně. Na oku se vytvoří žmolky, které prostě jinak než opětovným začátkem celé akce dolů nedáte. A ne. Ani je znovu nerozmažete. Bohužel. Musela jsem si zvyknout a trochu zapracovat na své zručnosti. Trošku se však obávám, aby časem díky té suchosti celé nevyschly. Snad ne.

Pokud se vám ale povede linku nakreslit, pak vězte, že výdrž je fenomenální. Celý den a bez hnutí. Velká výhoda! S tím je však spojeno i složitější odličování, na které vám doporučuji něco na olejové bázi.

Vím, že názory se různí. Pro někoho svatý grál. Pro někoho propadák. Za mě je to lepší průměr, který bych si asi kvůli vyšší ceně už nekoupila.

5 comments

 1. Mám miniaturku, která se dávala k řasence a teda nevím. Výdrž to jo, ta je parádní, ale nanášení mi nejde. Fakt ne a když jo, tak to vytvoří takové silné linky a to zas nenosím. :-(

  ReplyDelete
 2. Já jsem měla miniaturku, a nic extra to nebylo, dokonce si pamatuji, že jsem byla docela zklamaná. Koncept hezký, jen škoda, že to nefunguje tak, jak by mělo, jak bych si to představovala.

  ReplyDelete
 3. Hm, ja som počula dosť zmiešané názory na túto linku, hlavným dôvodom bol ten gumový hrot. Ktovie, možno by mi to tiež po čase vyhovovalo. Hlavne tá výdrž ma láka.

  ReplyDelete
 4. vůbec si nedokážu představit, jak bys s takovým produktem linky namalovala :D já jsem fanda spíše linek ve fixu, pro mě absolutně nejsnazší způsob.

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.