Sunday, September 06, 2015

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

 

Je potřeba nějakého představování? Myslím si a doufám, že ne. Totiž. Jednoho sobotního rána, když jsme s Marťou vyrážely na nákupy do Prahy, jsem vůbec nevěděla, s čím se vrátím. Jediné, co jsem věděla a chtěla, byla rtěnka od UD. Tuto misi jsme zmákly během několika málo minut. Ale o tom zase jindy.

Během té soboty, nechvalně proslulé jako Den nářků, moje peněženka zaplakala. A to dost. Myslete si o mně, že jsem třeba zrůda. Já si však jejího pláče vůbec nevšímala a radovala se nad novinkami v mé tašce. Mezi těmi corpora delicti se nacházel i drahoušek Midnight Recovery Concentrate od Kiehl´s. 
 

Z prodejny na Novém Smíchově jsem měla naprosto báječný pocit. Usměvavá slečna za pultíkem, nádherně vybavená prodejna a všudypřítomný Mr.Bones. Odcházela jsem s úsměvem na tváři, pokladem v taštičce a vybavena velkým množstvím vzorečků. Doma jsem si všimla, že mi slečna prodavačka dala i ručně psané poděkování za nákup. Milé. Hned první večer jsem se jala tenhle zázrak zkoušet...

Složení: Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Rosa Canina Fruit Oil, Evening Primrose Oil, Jojoba Seed Oil, Coriander Seed Oil, Tocopherol, Lavender Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Linalool, Rosemary Leaf Oil, Citronellol, Geraniol, Lavandula Hybrida Oil, Cucumber Fruit Extract, Turmeric Root Extract, Limonene, Citral, Sclareolide, Rose Flower Oil, Jasmine Extract, Sunflower Seed Oil


Jako starý mazák už dávno vím, že olej se na suchou pleť nanášet nemá. Nevsákne se. Což by v tomto případě byla velká škoda! Proto jsem obličej nejdříve navlhčila a poté si na prsty nakapala 3 kapičky tohoto skoro průhledného olejíčku a řádně s ním potřela celý obličej a dekolt. Uléhala jsem s takovým tím pocitem, jako bych hned následující den měla mít narozeniny. Tak moc jsem se těšila na ráno! Čekala jsem, že se ze mě přes noc stane minimálně princezna. Možná i carevna, když pánbu dá. Jaké bylo mé překvapení, když jsem na své hlavě ráno nenašla žádnou korunku. Za to můj obličej, světe div se, vypadal odpočatě, rozzářeně a celkově měl takový glow efekt. Přesně takový ten efekt, kdy si říkáte: "Holka, ty vypadáš dost dobře. Nechceš si rozmyslet ten make-up?!"

Nebudu vás déle napínat. A možná to už tušíte od začátku. Od koupi uplynulo 19 týdnů (alespoň to tvrdí kámoš Istagram) a díky mému každovečernímu rituálu s růžovou vodou a tímto miláčkem je moje pleť hebčí, rozzářená a připravená na každý nový den. Denně si dávám opravdu štědrou porci a ještě nejsem ani v půlce balení. Cena tohoto 30ml bobka je 1.090,- Kč (tuším - jistě to nevím) a troufám si říct, že to jeden z mých svatých grálů, díky kterým jsem zanevřela na všechny ostatní oleje. Jsme prostě kamarádi do deště.

10 comments

 1. Já jsem si oleje poslední dobou velmi oblíbila :) A podle recenze je super, takže se na něj určitě podívám :)

  ReplyDelete
 2. Vypadá super, taky mám na noc ráda oleje, pleť je ráno jak dětská prdelka :))

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 3. Super clanek, u te smutne casti pribehu, jak penezenka zaplakala, jsem se smala jako blazen :D

  ReplyDelete
 4. Existuje snad někdo, komu to nevyhovuje ? : ) Ráda bych ho vyzkoušela, ale z opatrnosti bych si vzala nějaké menší balení.

  ReplyDelete
  Replies
  1. pokud si pamatuju dobře, tak TRB z něj odvařená nebyla

   Delete
  2. Já jsme z něj byla hodně zklamaná, dostala jsem ho v tom 3ml vzorečku a těšila se na použití, mno zázrak se nekonal. Navlhčila jsem pleť, nanesla a ráno? Katastrofa, olej se vůbec nevsákl a já byla nehorázně mastná, přitom moje pleť je suchá a dala jsem ho jen kapičku. Navíc pleť vůbec nebyla ani hydratovaná, ani vyživená, prostě hrůza. Takže radím požádat nejdřív o vzoreček, ne každému sedne.

   Delete
  3. tak už i já používám několik měsíců a jsem moc spokojená! Moc mi pomohl na krupičku na čele.

   Delete
 5. O tomhle jsem četla jen samé kladné věci! Ráda bych ho také někdy vyzkoušela. Mám momentálně oblíbené sérum od Delia Cosmetics :)

  Monča / KOSMETICKÉ RECENZE /

  ReplyDelete
 6. Ty jo, to jsem nechtěla slyšet. Asi zažije smutný příběh i má peněženka :D

  ReplyDelete
 7. Už dlouho uvažuju, že si ho koupím a asi ho fakt potřebuju. Ale ta cena, ach jo.

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.