Thursday, July 30, 2015

MY SPORT DIARY

Miluju to. Sport. V jakékoli jeho podobě. Vždycky jsem ho milovala. Jen ne vždycky to na mě bylo/je vidět. Už odmala jsem byla vedená ke sportu. Konkrétně sportovní gymnastika. Když mi ale ve 14 letech oznámili, že už to dál nejde, tak jsem se nehroutila. Začla jsem hrát volejbal. Pak přišel spinning. Chodila jsem na něj několikrát týdně po hodinách výtvarky v domění, že čím víc, tím líp. Když už jsem pomalu padala na hubu, našla jsem pilates. To mi vydrželo na hodně dlouho. Několik let. A ještě teď se k tomu ráda vracím. S nástupem na vysokou začalo plavání. A ač jsem se nahlásila jako "neplavec", stejně mě to neminulo. Nakonec mě to začalo i bavit. Potom mě chytla zumba. Zumba tonning, zumba gold. Zumba sem a zumba tam. Ze zumby jsem nakonec přešla na K2 Hiking/Alpinning. Teď už to byl jen malý krůček k mému milovanému HEATu. Ideální sport pro mě, který jsem našla díky své kamarádce Ditě. Taky jsem začala znova s plaváním. Dokopala jsem k tomu dokonce i eL. A ještě jsem přihodila TRX. Nemůžu si pomoc. Miluju to!

9 comments

 1. šport takisto milujem a vždy keď si kúpim nejaké oblečenie ma to baví ešte viac :D Zumbu som takisto niekedy dávnejšie cvičila :)
  COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 2. Já nejsem zrovna sportovní typ, ale věřím, že s každou tou věcičkou v koláži bych byla sportovkyní raději a raději :)

  Vítej zpět po blogovací pauze a krásné léto!

  C.

  ReplyDelete
 3. Pěkná koláž, ty boty nutně potřebuju...:D Jinak je skvělý, že tě sport tak baví :) Já jsem odmala dělala mažoretky a gymnastiku, ale že budu někdy posilovat a chodit běhat mě ani nenapadlo. A teď to taky miluju :)

  ReplyDelete
 4. creation, fall, redemption. So when you are looking at the theology of an issue you need to ask: What is its relation to or reflection of creation, of the fall, of redemption?guarantor loans

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.