Sunday, November 30, 2014

OCTOBER CHALLENGE: Results

 
Jak už jsem psala ZDE. Účastnila jsem se velké October Challenge, kde jsem si stanovila jednotlivé cíle. A to nechodit moc do restaurací, omezit zbytečné výdaje za kosmetiku, koupě žehličky Remington. A jak to vlastně dopadlo?

Peníze se stejně neušetřily. L. měl narozeniny a to se nedalo nechat jen tak. Takže jsem vymýšlela a přemýšlela, co mu koupím. Bohudík se na autě pokazil výfuk a tak jsem nabídla narozeninový příspěvek na nový výfuk, který byl kladně přijat. Možná si říkáte, že je to hnus, ale my jsme spíš přes praktické dárky. Ale aby toho nebylo málo, dostal 2 večeře v naších oblíbených restauracích. 

V průběhu měsíce mi došel odličovač očí od Mixy, pro který jsem si musela doběhnout a přitom jsem si koupila pro radost i Hedvábný olej od Elseve. Pro radost a pro vlasy. Požívám ho po každém mytí a zatím musím říct dobrý.

A na úplný závěr jsme byli s eL. na výletě v Regensburgu, kde jsem prostě bezpodmínečně musela jít do DMka. A tam jsem si musela vzít miniaturku mého nejoblíbenějšího antiperspirantu od Nivey, jelikož ta, kterou jsem si koupila na dovolené, mi došla. A eL. mi řekl: "Vem si rovnou dvě. Já sem kvůli dalším nepojedu!" :D Tak jsem vzala dvě a navíc jsem přihodila ještě protibeďarový krém od Clearasil. A hádejte co. Za 14 dní jedu do Regensburgu znovu a vezmu si od všecho všechno :)

Tak co myslíte? Splnila jsem?

6 comments

 1. Tak to jsi docela šetřila :-) já vždycky na podzim a v zimě víc utrácím, to je tím, že je brzo tma a tak víc sedím u pc a hledám různé kosmetické novinky, které musím mít. Na jaře a v létě jsem pořád venku, tak na to nemám čas :-)

  Maru Giveaway o sadu Konad Care

  ReplyDelete
 2. Od Mixy používám micelárku a jsem s ní docela i spokojená :) Mám i krém na ruce a ten je také skvělý a vyhovuje mi :)

  Monča z Like Lady ♥

  ReplyDelete
 3. Já myslím, že jsi splnila na chvalitebnou. Ono přece jen se zahraničním drogérkám odolat nedá, protože tam mají prostě všechno lepší!

  ReplyDelete
 4. super, to je dobrý výsledek :) já jsem se zas nějak držela v listopadu, dohromady jsem si pro sebe koupila tak maximálně 10 věcí, a to počítám i šampón a pěnu do koupele... na to, že jsme byli v Drážďanech, je to dobré :D

  ReplyDelete
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.