Friday, November 28, 2014

HONEY, IM HOME!

Už to tak bude. Tohle místo mi tak chybělo, ale popravdě jsem měla jiné starosti než blog a všechno okolo něho. Ani nákupy už nestíhám. A to je co říct.  Stíhám je pouze o poledních pauzách a to ještě jdu jen pro nejnutnější. Odličovač, vatové tamponky, atd. Ale za ty dva měsíce jsem vyzkoušela pár nových věciček, o kterých bych vám chtěla napsat a podělit se o své zkušenosti.

A co že jsem dělala poslední dva měsíce nepřítomnosti? Každý den se snažím pilovat svou němčinu skrz německou televizi. Každou chvíli jsem byla v práci. Když ne fyzicky, tak občas myšlenkově. Byli jsme na výletě v Německu. Přemýšlela o vánočních dárcích. Hledali jsme nové bydlení. Neúspěšně. Zatím. Přemýšlela jsem o vánocích a tom, kde je budeme trávit. Byli jsme na premiéře Hunger Games. Těším se na trhy. Těším se do Německa. Zase. Koupila jsem si parádní tašku na Zenbook. Byli jsme na Železných srdcích. A v neposlední řadě jsem se těšila na dovolenou a na to, že si konečně sednu a začnu se věnovat blogu.

Takže abychom to nezakřikli. V příštích dnesch se můžete těšit na mé tipy na vánoční dárky, novinky v mé koupelně, a v neposlední řadě jsem vám slíbila výsledek říjnové výzvy, kterou jsem si protáhla až do listopadu. 

A co jste dělali vy?


1 comment

  1. Tak to to všechno vysvětluje :-) Já taky trávím každou volnou chvíli v práci, a po práci makám na projektech do školy, opruz. Ale k blogu se občas dostávám, abych přepla :-)

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© simplelifeblog.cz. Design by FCD.