Happy New Year 2013

Monday, December 31, 2012

Ahoj všem,

tak jsme zdárně ten konec světa přežili a já tu mám pro vás mé historicky první ohlédnutí za rokem 2012. Připravila jsem si pro vás výběr toho nejlepšího, co jsem mohla za rok 2012 vyzkoušet a na co nedám dopustit. Blogovat jsem začala u v roce 2006. Konkrétně tento blog jsem si založila už v roce 2007. To jsem byla ve třeťáku na gymplu. Pak přišla vysoká a já neměla čas a ani chuť se nějak "vystavovat". Znovunalezení blogu přišlo letos v červenci 2012, po důkladném pročítání XY blogů o kosmetice. Moc mě toto téma zajímá a baví, proto jsem se rozhodla znovu s blogováním začít. Za tu dobu se stihlo udát plno věcí:

Už je nás tu 69! Z toho mám největší radost, protože mě strašně moc těší, že si mé články čtete!

Zatím bylo publikováno 121 článků, z nichž nejčtenější je nečekaně ten o mé KABELCE.

Nejčastěji sem zavítáte od Rendy a Levandule. Z vyhledávačů potom z Googlu :)

Nejvíce vás sem zavítalo z ČR a SK. Dále sem tady zastavili lidé z Ruska, Španělska, Německa, Velké Británie, Číny, Francie a Kanady :)

Vyhledáváte blog i pomoci těchto slov:
- ladybox
- americká doga
- curaprox
- bojová plemena psů
- 13 let holka
- sázka
- greatbox
- holka 12 let

To o těch mladých holkách mi vážně překvapilo :D

A teď mám pro vás shrnutí té nejlepší nejen tělové a pleťové, ale i dekorativní kosmetiky, které jsem měla možnost vyzkoušet a používám.

Pleťová a tělová kosmetika
Bioderma Sensibio micelární voda - je naprosto báječná. Krásně pleť vyčistí a je k ní šetrná.
Ryor balzám po depilaci - tohle je neocenitelný pomocník proti zarůstajícím chloupkům a pro zklidnění podrážděné pokožky po holení.
Biosilk Silk Therapy - nejlepší olejíček na vlasy, který jsem měla možnost vyzkoušet. Je to naprostý poklad pro zničené a poškozené vlasy.
NIP+FAB Coconut Latte - tělové máslo (resp. smoothie). Vypadá spíš jako puding. Nádherně voní a hlavně pokožku hydratuje. Objednám i velké balení, protože jsem se do něj zamilovala.
Oriflame Milk&Honey - další tělové máslo/mléko, které je skvělé. Už mám druhé balení a stále mě ten pocit nadšení nepustil :)
Vatové tamponky Ebelin - dají se sehnat za pár šupů v DMku. Jsou zatím nejlepší, co jsem si kdy koupila a že jsem si jich koupila :)

Dekorativní kosmetika

MUA Undressed - zatím nejuniverzálnější a nejlepší paletka, jakou jsem kdy měla.
Sephora Poudre illuminatrice compacte - skvělý rozjasňovač, který se dá použít i jako lehká tvářenka. Používám každý den :)
Astor SkinMatch Blush - univerzální tvářenka, kterou jsem sehnala v akci v Rossmannu a odvádí výbornou službu.
Dermacol Imperial Long Lashes - ano je to tak. Tahle řasenka sesadila z pomyslného trůnu MaxFactor 2000calories. Má skvělý kartáček. Plánuju mini recenzičku :)
Art Deco Eyeshadow Base - tuhle bázi mám už od července a dodnes je to moje každodenní kamarádka. Dá se sehnat i v Douglasu za 209Kč
Catrice Concealer - už mi dochází a asi koupím novou paletku. Zatím nejlepší set korektorů, který jsem kdy vyzkoušela. Na paty mu šlape už jen Giordani Gold od Oriflamu.
Essence Eyebrow Kit - konečně vypadá mé obočí dokonalé :)

Nakonec bych vám všem chtěla popřát krásný nový rok 2013 plný splněných přání a vydařených chvilek. Děkuji za vaši přízeň a budu se těšit v novém roce u dalších článků :)

Petra

You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. Krásný shrnující článek :). Hodně štěstí v novém roce :).

    ReplyDelete

Popular Posts

Today's Book

Today's Book
Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit. Databáze Knih - wesulle

Followers